NEOGO SmartWatch Glam

NEOGO SmartWatch Glam, dámské chytré hodinky, zlaté/černé kožené

NEOGO SmartWatch Glam, dámské chytré hodinky, zlaté/černé kožené od předního výrobce NEOGO lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. NEOGO SmartWatch Glam, dámské chytré hodinky, zlaté/černé kožené výhodně za 2290 Kč

2290 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

NEOGO SmartWatch Glam, dámské chytré hodinky, zlaté/černé kožené. Dámské smart hodinky NEOGO SmartWatch Glam si vás získají nejen svým výkonem a chytrými funkcemi, ale i elegantním designem. Barevný displej vám nabídne dokonalý přehled o všech činnostech a skvělou čitelnost zároveň. Díky hodinkám tak zůstanete ve spojení s vaším okolím a zároveň můžete využít řadu nadstandardních funkcí, jako jsou snímač tepové frekvence, monitor spánkového cyklu, 9 režimů na cvičení a dokonce i funkci pro monitorování ženského cyklu.

K dispozici je 5 různých stylů zobrazení ciferníků, které si můžete zvolit podle vlastních preferencí. Displej hodinek se rozsvítí otočením zápěstí směrem k obličeji.

Nepřetržité spojení s okolím

Po spárování hodinek s mobilním telefonem vám už nic neunikne. Bluetooth propojení se postará o to, abyste přímo na hodinkách mohly číst SMS zprávy, notifikace ze sociálních sítí a viděli údaje volajícího. Díky této funkci získáte dokonalý přehled o všem a už nebudete muset vybírat telefon z kapsy nebo kabelky pokaždé, když vám přijde zpráva, či notifikace.

Samozřejmostí jsou i zobrazení zmeškaných hovorů a připomínek.

Sledování menstruačního cyklu pomocí aplikace

V případě nastavení ženského pohlaví, aplikace WearHealth umožňuje sledovat menstruační cyklus. Tato funkce vám poslouží jako menstruační kalendář, který umožňuje zapnout hlášení a upozornění na blížící se menstruaci nebo plodné dny.

Měření srdečního tepu

Díky nejnovější technologie jsou hodinky vybaveny vestavěným monitorem srdeční frekvence, který můžete využít během cvičení, chůze nebo v klidu. Na základě výsledků srdeční frekvence můžete cvičit efektivně a udržovat svůj tep v ideálních hodnotách. Nemusíte se tak obávat ani náročnějších tréninků. Hodinky vám kromě toho změří i krevní tlak.

Kontrola spánku i dlouhodobého sezení

S hodinkami NEOGO SmartWatch Glam můžete sledovat i váš spánek. Během doby, co spíte, totiž zaznamenávají údaje o kvalitě vašeho spánku - jaký jste měli hluboký spánek, lehký spánek a probuzení. Víte tak přesně, kolik jste spali a zda byla kvalita spánku dostatečná.

Kvalitní spánek je pro naše zdraví důležitým faktorem a jinak to není ani v případě pohybu, či pravidelného pitného režimu. Příliš dlouhé sezení může způsobit řadu zdravotních problémů a proto jsou hodinky vybaveny i nastavitelným "Sedentary alarmem", který vás upozorní, že už sedíte příliš dlouho. Nastavit si můžete časový harmonogram, během kterého vás hodinky upozorní, že je čas postavit se a projít se. Zároveň si můžete nastavit i upozornění na dodržování pravidelného pitného režimu, či užití léků.

Žijte aktivně

Ať už patříte mezi aktivních nebo jen příležitostné sportovce, hodinky jsou vybaveny multi-sportovním režimem, který zahrnuje běh, chůzi, cyklistiku, horolezectví, plavání, fotbal, stolní tenis, basketbal a badminton. Ve sportovním režimu hodinky zaznamenávají čas, ujeté kroky, spálené kalorie a srdeční rytmus.

Během pohybové aktivity hodinky automaticky posuzují stav pohybu uživatele, který můžete sledovat v mobilní aplikaci.

Funkce

• Jednoduchá synchronizace s operačními systémy iOS a Android
• Hodinky zobrazují oznámení a vy tak máte přehled o všem, co se děje.
• Snímač srdečního tepu
• Měření krevního tlaku
• Sportovní režimy
• Analýza spánku
• Krokometer
• Měření množství spálených kalorií
• Sledování menstruačního cyklu
• Aktuální čas, budík
• Vyhledávač telefonu
• Budík a čas
• Vibrace
• Připomínač pití vody
• G-Senzor 3-axis
• Zatřesením hodinek za aktivuje displej
• Možnost si vybrat až 5 úvodních motivů na displeji
• Ovládání kamery

Displej hodinek můžete používat i jako dálkovou spoušť fotoaparátu na telefonu. Takto lze vyhotovit fotografie bez použití samospouště nebo self tyče.

Parametry

Bluetooth 4.0
Velikost displeje: 1.04"
Typ displeje: LCD 240x198px
Baterie 120mAh
Pohotovostní režim až 10 dní
Normální režim až 4 dnů (závisí na intenzitě používání)
Vodeoodoľnosť IP68 (není vhodné na plavání)
Velikost hodinek: 38mm

Kompatibilita

Android 5.0 a výše
iOS 9.0 a výše
Některé verze Androidu nepodporují oznámení kvůli vysoké úrovně zabezpečení.
Jazyk hodinek: Anglický

Aplikace WearHealth
Jazyk aplikace: Český (při nastavení telefonu do češtiny), Maďarský, Anglický, Polský

Hodinky si můžete nastavit podle vašich požadavků prostřednictvím aplikace WearHeart. Aplikace zároveň slouží jako nástroj pro sledování vašich aktivit a motivuje k dosahování lepších výkonů. Vytváří datovou historii, takže i po několika týdnech budete mít podrobný přehled o svých minulých aktivitách, které slouží např. pro porovnávání výkonů. Kromě toho umožňuje sledovat vaše zdravotní záznamy v reálném čase.

Obsah balení

Smartwatch
Nabíjecí USB kabel
Návod

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
NEOGO SmartWatch Glam, dámské chytré hodinky, zlaté/černé kožené
Výrobce:
SKU:
8583466103413

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz