NEOGO SmartWatch Diva

NEOGO SmartWatch Diva, dámské chytré hodinky, zlaté/kovové

NEOGO SmartWatch Diva, dámské chytré hodinky, zlaté/kovové od předního výrobce NEOGO je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. NEOGO SmartWatch Diva, dámské chytré hodinky, zlaté/kovové zrovna nyní za cenu 2290 Kč

2290 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

NEOGO SmartWatch Diva, dámské chytré hodinky, zlaté/kovové. Dámské smart hodinky NEOGO SmartWatch Diva zaujmou nejen elegantním a atraktivním designem, ale také inteligentními funkcemi, které zahrnují měření denních aktivit, monitoring zdraví, analýzu spánku, sportovní režimy a jiné praktické funkce, včetně funkce monitorování ženského cyklu. Hodinky zaručují jednoduché a komfortní ovládání prostřednictvím 1.1 "dotykového displeje.

Tělo hodinek je vyrobeno ze slitiny hliníku a dotykový displej poskytuje živé barvy, díky čemuž budete mít zajištěnu skvělou čitelnost. Zároveň díky propojení s mobilním telefonem vám nikdy nic důležité neunikne. K dispozici je 5 různých stylů zobrazení ciferníků, včetně digitálního a analogového ciferníku, které si můžete zvolit podle vlastních preferencí.

Řemínek je vyroben z hladkého pletiva nerezové oceli, který je svou pevností odolný vůči roztržení. Na jedné straně řemínku je integrovaný silný magnet, který umožňuje nastavení ideální velikosti dle vašeho zápěstí. Díky magnetickému zapínání si tak můžete zapínání regulovat podle potřeby. Řemínek je pohodlný na nošení, nemá spony a dírky, čímž se nemusíte omezovat nepraktickým zapínáním.

Nepřetržité spojení s okolím

Po spárování hodinek s mobilním telefonem vám už nic neunikne. Bluetooth propojení se postará o to, abyste přímo na hodinkách mohly číst SMS zprávy, notifikace ze sociálních sítí a viděli údaje volajícího. K dispozici jsou oznámení ze sociálních sítí jako Facebook Messenger, WhatsApp, Skype, snapchat, Gmail a Instagram.

Díky této funkci získáte dokonalý přehled o všem a už nebudete muset vybírat telefon z kapsy nebo kabelky pokaždé, když vám přijde zpráva, či notifikace.

Kontinuální měření srdečního tepu a měření krevního tlaku

Hodinky disponují zdravotními funkcemi, které budete potřebovat na sledování zdravotního a kondičního stavu. Jsou vybaveny funkcí kontinuálního měření srdečního tepu a měření krevního tlaku. Funkce pro měření tepu je navíc vhodnou funkcí pro určení tepové zóny, která je vhodná pro efektivní spalování tuků a tedy hubnutí.

Po propojení s aplikací F Fit navíc získáte ještě větší kontrolu nad svým životním stylem a sportovními aktivitami.

Sledujte vaši aktivitu

Ať už patříte mezi aktivních nebo jen příležitostné sportovce, hodinky jsou vybaveny multi-sportovním režimem, který zahrnuje chůzi, běh, cyklistiku, fotbal, basketbal, horský výstup, stolní tenis a badminton. Ve sportovním režimu hodinky zaznamenávají čas, ujeté kroky, spálené kalorie a srdeční tep. Mimo sportovních režimů hodinky nepřetržitě zaznamenávají ujeté kroky, spálené kalorie a ujetou vzdálenost.

Během pohybové aktivity hodinky automaticky posuzují stav pohybu uživatele, který můžete sledovat v mobilní aplikaci. V aplikaci si zároveň můžete stanovit pohybový cíl, který chcete každodenně dosáhnout, zda nastavení pitného režimu, připomenutí léků a upozornění na dlouhodobé sezení.

Sledování menstruačního cyklu pomocí aplikace

V případě nastavení ženského pohlaví, aplikace F Fit umožňuje sledovat menstruační cyklus. Tato funkce vám poslouží jako menstruační kalendář, který umožňuje zapnout hlášení a upozornění na blížící se menstruaci nebo plodné dny. Díky kalendáři zjistíte, ve které fázi cyklu se nacházíte a umožňuje sledovat ovulaci či bezpečné období.

Analyzujte svůj spánek

S hodinkami NEOGO SmartWatch Diva můžete sledovat i váš spánek. Během doby, co spíte, totiž zaznamenávají údaje o kvalitě vašeho spánku - jaký jste měli hluboký spánek, lehký spánek a probuzení. Víte tak přesně, kolik jste spali a zda byla kvalita spánku dostatečná. Kvalitní spánek je pro naše zdraví důležitým faktorem, a jinak to není ani v případě pohybu, či pravidelného pitného režimu. Příliš dlouhé sezení může způsobit řadu zdravotních problémů a proto si můžete v aplikaci nastavit upozornění na dlouhodobé sezení, které vás upozorní, že už sedíte příliš dlouho.

Nastavit si můžete časový harmonogram, během kterého vás hodinky upozorní, že je čas postavit se a projít se. Zároveň si můžete nastavit i upozornění na dodržování pravidelného pitného režimu, či užití léků.

Vzdálené ovládání fotoaparátu

Při focení už nikdy nebudete potřebovat držet telefon v ruce. Pomocí funkce vzdálené ovládání fotoaparátu můžete kdykoli a kdekoli položit váš telefon a vyfotit se bez fotografa. Tato funkce dokonale nahradí i samospoušť nebo self tyč.

Funkce

• Jednoduchá synchronizace s operačními systémy iOS a Android
• Hodinky zobrazují notifikace např. skype, WhatsApp, facebook messenger, instagram zprávy a jiné
• Upozornění na příchozí hovor
• Snímač srdečního tepu
• Kontinuální měření srdečního tepu
• Měření krevního tlaku
• Sportovní režimy
• Analýza spánku
• Krokoměr
• Měření množství spálených kalorií
• Sledování menstruačního cyklu
• Aktuální čas, budík
• Vibrace
• Upomínka pitného režimu
• Upomínka dlouhodobého sezení
• Upomínka na užití léků
• Upomínka schůzi nebo setkání
• Funkce nerušit
• Funkce najít hodinky
• G-Senzor 3-axis
• Zatřesením hodinek za aktivuje displej
• Možnost si vybrat úvodní motiv obrazovky
• Vzdálené ovládání kamery

Parametry

Bluetooth 4.0
Velikost displeje: 1.1" FullTouch Circle IPS
Typ displeje: LCD 240x240px
Baterie 160mAh
Pohotovostní režim až 5 dní
Normální režim až 3 dnů (podle intenzity používání)
Vodeoodoľnosť IP67 (déšť, mytí rukou)
Bluetooth 4.2
Šířka řemínku: 13mm
Zapínání řemínku: magnetické

Kompatibilita

Android 5.0 a výše
iOS 9.0 a výše
Jazyk hodinek: Anglický

Aplikácia F Fit
Jazyk aplikace: Anglický (Android)
Na iPhone iOS - Anglický, Slovenský, Český, Maďarský

Hodinky si můžete nastavit podle vašich požadavků prostřednictvím aplikace F Fit. Aplikace zároveň slouží jako nástroj pro sledování vašich aktivit a motivuje k dosahování lepších výkonů. Vytváří datovou historii, takže i po několika týdnech budete mít podrobný přehled o svých minulých aktivitách, které slouží např. pro porovnávání výkonů. Kromě toho umožňuje sledovat vaše zdravotní záznamy v reálném čase.

Obsah balení

SmartWatch
Nabíjecí USB kabel
Návod

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
NEOGO SmartWatch Diva, dámské chytré hodinky, zlaté/kovové
Výrobce:
SKU:
8583466103109

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz