NEOGO DayFit DX

NEOGO DayFit DX, chytré hodinky, stříbrné/kovové

NEOGO DayFit DX, chytré hodinky, stříbrné/kovové od výrobce s dlouholetou historií NEOGO je k dostání výhodně. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. NEOGO DayFit DX, chytré hodinky, stříbrné/kovové právě teď za cenu 1990 Kč

1990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

NEOGO DayFit DX, chytré hodinky, stříbrné/kovové. Smart hodinky NEOGO DayFit DX disponují velkým 1.78" IPS Retina HD barevným dotykovým displejem, na kterém můžete sledovat vše potřebné k udržování aktivního životního stylu. Sledujte každodenní počet kroků, měřte jednotlivé sportovní aktivity i spálené kalorie. Funkce sledování srdeční frekvence vám poskytne zpětnou vazbu v reálném čase a informuje o vaší tepové frekvenci ať jste kdekoli. Hodinky jsou kompatibilní s operačním systémem android nebo iOS a disponují Bluetooth konektivitou.

Sportovní režimy

Pro sportovce jsou k dispozici 8 sportovních režimů, kterými jsou chůze, běh, cyklistika, horský výstup, plavání, jóga, eliptický trenažér, basketbal. Podle typu sportu budete mít k dispozici hodnoty aktuálního tepu, ujeté vzdálenosti, spálených kalorií, celkového času cvičení, rychlosti a podobně. Hodinky vám poskytnou výstupní data z každého vašeho cvičení. Veškeré údaje se ukládají do historie, čímž si můžete výsledky zkontrolovat kdykoliv budete potřebovat.

Vzdálené ovládání fotoaparátu a hudby

Při focení už nikdy nebudete potřebovat držet telefon v ruce. Pomocí funkce vzdálené ovládání fotoaparátu můžete kdykoli a kdekoli položit váš telefon a vyfotit se bez fotografa. Jedním ťuknutím na hodinky vyhotovíte krásnou vzpomínku s vašimi přáteli. Tato funkce dokonale nahradí i samospoušť na telefonu.

Znáte ten pocit, když při běhání nebo cvičení vám hraje hudba, která se vám už nelíbí? Hodinkami můžete přepínat mezi vašimi oblíbenými písněmi bez nutnosti vyjímání telefonu z kapsy.

Zdravotní pomocník

Hodinky disponují všemi zdravotními funkcemi, které budete potřebovat na sledování svého zdravotního a kondičního stavu. Jsou vybaveny funkcí měření srdečního tepu, krevního tlaku, kyslíku v krvi a EKG.
Po propojení s aplikací navíc získáte ještě větší kontrolu nad svým životním stylem a sportovními aktivitami.

Funkce pro měření tepu je vhodná pro určení tepové zóny. Sledování tepové frekvence pomáhá zlepšovat vaši kondici, či spalovat tuky.

Kvalita spánku

Smart hodinky NEOGO DayFit DX důkladně zpracují analýzu vašeho spánku. Tato analýza obsahuje různé fáze spánku, jako je hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení. Hodinky přesně vědí kolik hodin jste přes noc spali a hodnocení kvality spánku vám pomůže zjistit, co může být důvodem špatného spánku.

Praktické upozornění

Na základě spárování hodinek s mobilním telefonem vám hodinky zobrazí přijaté zprávy, příchozí hovory a oznámení ze sociálních sítí. Notifikace tak máte přímo na ruce a nepotřebujete stále kontrolovat telefon.

Hodinky vás upozorní i na nedostatečnou aktivitu během celého dne. Příliš dlouhé sezení může způsobit řadu zdravotních problémů a proto jsou hodinky vybaveny i nastavitelným "Sedentary alarmem", který vás upozorní, že už sedíte příliš dlouho. Nastavit si můžete časový harmonogram, během kterého vás hodinky upozorní, že je čas postavit se a projít se.

Funkce

• Jednoduchá synchronizace s operačními systémy iOS a Android
• Upozornění na příchozí hovor
• Notifikace z aplikací
• Monitorování srdečního tepu
• Měření kyslíku v krvi
• Měření krevního tlaku
• Měření EKG
• Sportovní režimy
• Měření spálených kalorií
• Měření kvality spánku
• Upozornění na dlouhodobé sezení
• Podpora automatického rozsvícení displeje
• Budík
• Vibrace
• Vzdálené ovládání kamery telefonu a hudby
• Možnost výběru úvodní obrazovky

Parametry

Displej: 1.78" IPS Retina HD 420x485
Displej má až 91% plochy hodinek
Kapacita baterie: 260 mAh
Voděodolnost IP67
Doba nabíjení cca 2h
Výdrž baterie až 3 dnů (dle intenzity používání)
Pohotovostní režim až 5 dní
Maagnetické nabíjení
Bluetooth: 5.0

Kompatibilita

Android 4.4+, iOS 8.2+
Aplikace FitCloudPro
Jazyk hodinek: Anglický
Jazyk aplikace: Český (při nastavení telefonu do češtiny), Slovenský, Maďarský, Anglický

Obsah balení

Smart hodinky
Nabíjecí kabel
ManuálDalší vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
NEOGO DayFit DX, chytré hodinky, stříbrné/kovové
Výrobce:
SKU:
8583466103086

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz