NEOGO DayFit D8 Pro

NEOGO DayFit D8 Pro, chytré hodinky, stříbrné/kovové

NEOGO DayFit D8 Pro, chytré hodinky, stříbrné/kovové zboží dodává NEOGO lze pořídit u nás za příznivou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. NEOGO DayFit D8 Pro, chytré hodinky, stříbrné/kovové výhodně ted u nás za 2490 Kč

2490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

NEOGO DayFit D8 Pro, chytré hodinky, stříbrné/kovové. Smart hodinky NEOGO DayFit D8 Pro zaujmou nejen svým luxusním designem a precizním zpracováním, ale i obrovským množstvím funkcí. Disponují barevným 1.3 '' dotykovým displejem, na kterém můžete sledovat vše potřebné k udržování aktivního životního stylu. V menu hodinek najdete množství praktických funkcí, díky kterým můžete sledovat každodenní počet kroků, měřit jednotlivé sportovní aktivity a spálené kalorie. Hodinky jsou kompatibilní s operačním systémem android nebo iOS a disponují Bluetooth konektivitou.

Sportovní režimy

Pro sportovce jsou k dispozici 8 sportovních režimů, kterými jsou chůze, běh, cyklistika, horský výstup, skákání na švihadle, volejbal, badminton a ping pong. Podle typu sportu budete mít k dispozici hodnoty aktuálního tepu, ujeté vzdálenosti, spálených kalorií, celkového času cvičení, rychlosti a podobně. Hodinky vám poskytnou výstupní data z každého vašeho cvičení. Veškeré údaje se ukládají do historie, čímž si můžete výsledky zkontrolovat kdykoliv budete potřebovat.

Vzdálené ovládání fotoaparátu a hudby

Při focení už nikdy nebudete potřebovat držet telefon v ruce. Pomocí funkce vzdálené ovládání fotoaparátu můžete kdykoli a kdekoli položit váš telefon a vyfotit se bez fotografa. Jedním ťuknutím na hodinky vyhotovíte krásnou vzpomínku s vašimi přáteli. Tato funkce dokonale nahradí i samospoušť na telefonu.

Znáte ten pocit, když při běhání nebo cvičení vám hraje hudba, která se vám už nelíbí? Hodinkami můžete přepínat mezi vašimi oblíbenými písněmi bez nutnosti vyjímání telefonu z kapsy.

Zdravotní pomocník

Hodinky disponují všemi zdravotními funkcemi, které budete potřebovat na sledování svého zdravotního a kondičního stavu. Jsou vybaveny funkcí měření srdečního tepu, krevního tlaku, kyslíku v krvi a EKG.
Po propojení s aplikací Fundo navíc získáte ještě větší kontrolu nad svým životním stylem a sportovními aktivitami.

Funkce pro měření tepu je vhodná pro určení tepové zóny. Sledování tepové frekvence pomáhá zlepšovat vaši kondici, či spalovat tuky.

Kvalita spánku

Smart hodinky NEOGO DayFit D8 Pro důkladně zpracují analýzu vašeho spánku. Tato analýza obsahuje různé fáze spánku, jako je hluboký spánek, lehký spánek a čas probuzení. Hodinky přesně vědí kolik hodin jste přes noc spali a hodnocení kvality spánku vám pomůže zjistit, co může být důvodem špatného spánku.

Praktické upozornění

Na základě spárování hodinek s mobilním telefonem vám hodinky zobrazí přijaté zprávy, příchozí hovory a oznámení ze sociálních sítí. Notifikace tak máte přímo na ruce a nepotřebujete stále kontrolovat telefon.

Hodinky vás upozorní i na nedostatečnou aktivitu během celého dne. Příliš dlouhé sezení může způsobit řadu zdravotních problémů a proto jsou hodinky vybaveny i nastavitelným "Sedentary alarmem", který vás upozorní, že už sedíte příliš dlouho. Nastavit si můžete časový harmonogram, během kterého vás hodinky upozorní, že je čas postavit se a projít se. Zároveň si můžete nastavit i upozornění na dodržování pravidelného pitného režimu, či užití léků.

Funkce

• Jednoduchá synchronizace s operačními systémy iOS a Android
• Notifikace z aplikací
• Monitorování srdečního tepu
• Měření kyslíku v krvi
• Měření krevního tlaku
• Měření EKG
• Sportovní režimy
• Měření spálených kalorií
• Měření kvality spánku
• Upozornění na dlouhodobé sezení
• Upozortenie na pitný režim
• Podpora automatického rozsvícení displeje
• Budík
• Vibrace
• Vzdálené ovládání kamery telefonu a hudby
• Vyměnitelný řemínek 20mm
• Možnost výběru úvodní obrazovky

Parametry

Displej: 1.3" 240*240px IPS
Kapacita baterie: 180mAh
Voděodolnost IP67
Doba nabíjení cca 2h
Výdrž baterie až 4 dnů (podle intenzity používání)
Pohotovostní režim až 7 dní
Magnetické nabíjení
Bluetooth: 4.2

Kompatibilita

Android 4.4+, iOS 8.0+
Aplikace Fundo
jazyk aplikace: Český (při nastavení telefonu do češtiny), Anglický

Obsah balení

Smart hodinky
Nabíjecí kabel
Manuál


Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
NEOGO DayFit D8 Pro, chytré hodinky, stříbrné/kovové
Výrobce:
SKU:
8583466102706

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz