Gosund Smart Power Strip prodlužovačka

Gosund Smart Power Strip prodlužovačka, bíla (P1)

Gosund Smart Power Strip prodlužovačka, bíla (P1) od známé společnosti Gosund je k dostání za výborné peníze. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Gosund Smart Power Strip prodlužovačka, bíla (P1) momentálně k dispozici za 849 Kč

849 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Gosund Smart Power Strip prodlužovačka, bíla (P1). Prodlužovačka Gosund se skládá ze 3 USB zásuvek s výstupním výkonem 15W (5V, 3A) a 3 běžných zásuvek. Všechny vstupy jsou integrovány s přepěťovou ochranou. Výkon 15 W umožňuje rychlé nabíjení smartphonů, tabletů a dalších zařízení. Prodlužovačka má přepínač, ale můžete ho ovládat také pomocí aplikace Smart Life na mobilním telefonu. Díky tomuto řešení můžete kdykoliv zapnout a vypnout jednotlivé zásuvky nebo všechny najednou. Zařízení podporuje pouze pásmo 2,4 G, takže před zakoupením se ujistěte, zda směrovač, který vlastníte, podporuje danou frekvenci. V aplikaci můžeme sledovat aktuální spotřebu energie dat zařízení, taktéž na grafech.

Plánování

Aplikace umožňuje vytvářet inteligentní plány. Máte tak mnoho možností k ovládání svého domova. Můžete zapínat a vypínat žárovky, ventilátory a další zařízení, zatímco inteligentní časovač umožňuje vypnout zařízení po vámi stanoveném čase. Každý slot lze individuálně ovládat. Můžete také vytvořit skupinu zařízení, která se mají ovládat najednou.

Extra zabezpečení

Inteligentní pásek chrání zařízení, která jsou k němu připojeny, proti přepětí. 1,5-metrový kabel je vyroben z ohnivzdorného materiálu V0 a zajišťuje bezpečné použití.

Parametry:

• Evropská zástrčka
• Rozměry: 6,5 / 4/26 cm
• Napětí: 230V
• Maximální proud: 16A
• Maximální výkon: 3680 W
• WiFi připojení: (2,4 GHz)
• Přesnost měření: 0,1 kWh
• Aplikace: Smart Life (aplikace Tuya)
• Bezpečnostní režim
• WEP64 / WEP128 / TKIP / CCMP (AES)

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Gosund Smart Power Strip prodlužovačka, bíla (P1)
Výrobce:
SKU:
6972391280405

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz