Gosund SL3 Smart LED pás 2x5m (SL3)

Gosund SL3 Smart LED pás 2x5m (SL3)

Gosund SL3 Smart LED pás 2x5m (SL3) od značky Gosund - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Gosund SL3 Smart LED pás 2x5m (SL3) aktuálně výhodně za 1289 Kč

1289 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Gosund SL3 Smart LED pás 2x5m (SL3). LED pás od společnosti Gosund poskytne vašemu domu nádherné a atmosférické osvětlení. LED pás se ovládá pomocí aplikace, která je k dispozici na mobilních zařízeních a pomocí inteligentních hlasových asistentů, jako například Amazon Alexa a Google Home. Můžete ovládat osvětlení, i když jste mimo domu. Zařízení podporuje pásmo WiFi 2,4 GHz.

Osvětlení v rytmu hudby

Díky zabudovanému mikrofonu na pásce se zařízení může přepnout do režimu, který způsobí změnu světla v rytmu hudby. Je to zajímavé řešení během domácích akcí, během kterých si můžete zajistit další atrakci.

Rozmanitost scén

LED pás má schopnost nastavit 8 hotových scén, které pomohou proměnit dům na živé a rozmanité prostředí. Osvětlení funguje skvěle v koupelně, kuchyni, obývacím pokoji, na stropě, u schodů, u pracovního stolu a kolem televizoru.

Nové funkce pro vaši domácnost

Pomocí hlasových příkazů lze LED pásek jednoduše ovládat. Disponuje funkcemi například zapnutí i vypnutí světla, časovačem, automatickým zapínáním a vypínáním v určitou dobu nebo změnou barvy. Všechny tyto funkce lze nastavit v bezplatné aplikaci.

Ovládání aplikací

Pomocí aplikace můžete vytvořit skupinu pásek, které je možné ovládat najednou. Toto řešení šetří čas, kdy chcete standardizovat osvětlení doma. Pásky lze ovládat z různých zařízení.

Parametry:

• Vstupní napájení: 12V / 1A
• Rozměry: 2 x 5m
• WiFi připojení (2,4 GHz)
• Aplikace: Smart Life (aplikace Tuya)
• RGB osvětlení
• 16 milionů barev
• Ovládání hlasem - hlasoví asistenti Amazon Alexa, Google Home

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Gosund SL3 Smart LED pás 2x5m (SL3)
Výrobce:
SKU:
6972391282324

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz