DUBERY Redmond 4 sluneční brýle

DUBERY Redmond 4 sluneční brýle, Black / Red (GDB004C04)

DUBERY Redmond 4 sluneční brýle, Black / Red (GDB004C04) značky s tradicí a dobrou pověstí DUBERY lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. DUBERY Redmond 4 sluneční brýle, Black / Red (GDB004C04) - produkt momentálně prodáváme za 829 Kč

829 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

DUBERY Redmond 4 sluneční brýle, Black / Red (GDB004C04). Profesionální kvalita brýlí značky DUBERY zejména v oblasti slunečních brýlí. Inovativním designem a vyspělou výrobní technologií stále poskytujeme špičkové sluneční brýle pro zákazníka.

Dostupné různé barevné variace, které vyhovují osobním požadavkům, zároveň zajišťuje moderní módní doplněk. Vysoká odolnost a celodenní pohodlí z lehkého materiálu rámu.

Polarizované čočky vysoké kvality

Blokování světla, snížení vyzařování tepla, zlepšení barvy a kontrastu, odstranění škod způsobených silným slunečním zářením a obnovení přesnosti obrazu vám umožní vychutnat si jasnější vidění.

HD polarizovaná čočka, minimalizováno oslnění pomocí technologie, která vytváří nejlepší polarizované čočky. Obnovte přesnost objektu a nabídněte jasnější vizuální dojem.

UV ochranná čočka odfiltruje 100% UVA / UVB / UVC a škodlivého modrého světla až do 400 nm.

Balení obsahuje

Sluneční brýle
Čisticí utěrka
Textilní pouzdro
Polarizovaná testovací karta

Tipy pro údržbu:

Své sluneční brýle nikdy nečistěte papírovými ručníky nebo oděvem, které mohou zanechat škrábance. Na jeho čištění používejte pouze čistou vodu a hadřík.
Nikdy nenechávejte své sluneční brýle pod předním oknem automobilu, zejména v létě. Dlouhodobé vystavení se teplotám podobným troubě uvnitř vozu může poškodit čočku.
Prosím, nedávejte si sluneční brýle do kabelky bez ochranného pouzdra. Protože uvnitř tašky se často nacházejí klíčové nebo jiné volné předměty, které mohou poškodit sluneční brýle.

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
DUBERY Redmond 4 sluneční brýle, Black / Red (GDB004C04)
Výrobce:
SKU:
8583466830180

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz