Deerma LD220 zvlhčovač vzduchu 4l

Deerma LD220 zvlhčovač vzduchu 4l, bílý (LD220)

Deerma LD220 zvlhčovač vzduchu 4l, bílý (LD220) od skvělé a známé značky Deerma je pro vás pro vás právě dnes v akci. Udělejte si radost nákupem u nás online. Deerma LD220 zvlhčovač vzduchu 4l, bílý (LD220) aktuálně výhodně za 1399 Kč

1399 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Deerma LD220 zvlhčovač vzduchu 4l, bílý (LD220). Zvlhčovač vzduchu Deerma LD220 zlepší kvalitu vzduchu udržováním adekvátní vlhkosti v místnosti. Přiložený dálkový ovladač vám umožní pohodlné ovládání zařízení a po přidání oblíbeného vonného oleje si budete moci vychutnávat voňavý a správně zvlhčený vzduch mnoho hodin.

Ovládání na dálku

Zvlhčovač je vybaven speciálním dálkovým ovládáním, které je možné použít k ovládání zařízení. Čtyři tlačítka umožňují používat všechny funkce: zapínání / vypínání zařízení, nastavení času nebo funkci páry. Zařízení má navíc magnetickou destičku, na kterou můžete připevnit dálkový ovladač, aby byl vždy snadno dostupný.

Dlouhý a efektivní pracovní čas

Díky velké kapacitě nádoby na vodu, která dosahuje 4 litry, může zařízení pracovat mnoho hodin, aby pořádně navlhčil místnost.

Nejen zvlhčený vzduch

Vývod široký 52 mm umožňuje dovádění páry až 540 mm, což urychluje provoz zařízení a systém pro rozprašování vody umožňuje zvlhčovat nejen vzduch, ale i pokožku.

Dva funkční režimy

Dva zvlhčovací systémy umožňují manuálně nastavit úroveň vlhkosti vzduchu nebo automaticky, čímž se režim přizpůsobí aktuální klimatizaci v místnosti.

Konstantní zvlhčovací systém

V závislosti na potřebách systém konstantního zvlhčování nastaví výkon páry od 45% do 90%, aby se zabránilo příliš vysoké nebo nízké vlhkosti. Zařízení může v automatickém režimu běžet až 12 hodin a pak se samo vypne.

Tenký design

Moderní design zvlhčovače připomínajícího kužel slušet každé místnosti. Je možné ho položit na podlahu, ale i na stůl nebo komodu.

Tichá práce

Zvlhčovač LD220 je extrémně tichý. Hlučnost 35 dB dělá zařízení téměř neslyšitelným iv noci.

Funkce difuzéru

Zařízení má speciální přepážku, do které můžete přidat svůj oblíbený vonný olej, který během provozu zvlhčovače rozprašuje vůni a tak voní místnost.

Parametry:

• Výrobce: Deerma
• Model: LD220
• Jmenovité napětí: 220-240 V ~ 50/60 Hz
• Jmenovitý výkon: 25W
• Rozměry: 170 x 170 x 540 mm
• Objem nádržky na vodu: 4 litry

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Deerma LD220 zvlhčovač vzduchu 4l, bílý (LD220)
Výrobce:
SKU:
6955578033681

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz