Deerma F323W Ultrasonic zvlhčovač vzduchu 5l

Deerma F323W Ultrasonic zvlhčovač vzduchu 5l, černý (F323)

Deerma F323W Ultrasonic zvlhčovač vzduchu 5l, černý (F323) od skvělé značky Deerma je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Deerma F323W Ultrasonic zvlhčovač vzduchu 5l, černý (F323) - nyní můžete mít za 1039 Kč

1039 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Deerma F323W Ultrasonic zvlhčovač vzduchu 5l, černý (F323). Zvlhčovač vzduchu Deerma F323W vám umožní postarat se o optimální úroveň vlhkosti vzduchu v domácnosti, a tím i o vaše zdraví. Nádrž na vodu má objem 5 litrů, což zaručuje dlouhou dobu provozu. Pozornost poutá i promyšlený design produktu, který vyniká nejen svým stylovým charakterem, ale zaručuje i bezpečnost používání a snadné použití.

Optimální úroveň hydratace

Objem páry distribuované přístrojem je až 300 ml / h. Toto je optimální hodnota, která bude ideální pro váš domov. Zvlhčovač vzduchu je dostatečně velký na to, aby dokonale namočil vzduch ve vybrané místnosti, ale zároveň dostatečně malý na to, aby nepřispíval k tvorbě skvrn na stěnách a nábytku. Také nevytváří nepříjemnou a škodlivou vlhkost. Úroveň vlhkosti lze upravit pomocí tlačítka.

Navržen tak, aby zaujal skvělým výkonem

Suchá mikroklima doma nebo na pracovišti způsobuje značné nepohodlí. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu má 8 slotů, přes které je pára rovnoměrně distribuována. Rozprašuje malé částečky vody, čímž zabraňuje vzniku skvrn na nábytku nebo stěnách.

Dlouhy provoz

Jednou z největších výhod zvlhčovače je jeho 5 litrová nádrž na vodu. Umožňuje vychutnat si působivě dlouhá pracovní doba. Když ho naplníte a zapnete, může udržovat vlhký domácí vzduch i po celý den - od rána do večera. Problémové doplňování vody ani několikrát denně nebude vaším problémem.

Čistota a svěžest, na níž vám záleží

Deerma F323W má také speciální prachový filtr, který by měl být umístěn vedle Vzduchopropustná mřížky na spodní straně zařízení. Zabraňuje vstupu prachu a jiných nečistot do zvlhčovače. Díky tomu zůstává nádrž na vodu dlouhodobě čistá a stříkaná pára si zachovává své osvěžující vlastnosti a nevydává nepříjemný zápach.

Vychutnejte si snadné použití

Obsluha přístroje je mimořádně jednoduchá. Nádrž je třeba naplnit vodou a následně otočit knoflíkem zvlhčovače. Na druhé straně, když dojde voda v nádrži, přístroj se automaticky vypne - nemusíte se obávat jeho poškození!

Kdy je vhodné používat zvlhčovač vzduchu?

Zvlhčovač vzduchu je vhodné používat především během zimy a topného období. Zvlhčovač blahodárně působí na dýchací cesty, ale ovlivňuje i kvalitu spánku. Zvlhčování suchého vzduchu pomáhá při těchto problémech: problémy s dýcháním, alergie, rýma, suchá kůže, podrážděné oči, sucho v krku, kašel, krvavý epitel v nose, bolesti dutin, popraskané rty a pod. Zvlhčovač je vhodný i pro děti, je ho možné umístit blízko postele nebo na stůl.

Nižší vlhkost vzduchu nezpůsobuje problémy jen alergikům, ale i zdravým lidem a navíc zvyšuje i náchylnost na sezónní onemocnění.

Parametry:

• Výrobce: Deerma
• Objem: 5l
• Jmenovité napětí: 220 - 240 V ~ 50 - 60 Hz
• Jmenovitý výkon: 25W
• Hladina hluku: 36 dB

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Deerma F323W Ultrasonic zvlhčovač vzduchu 5l, černý (F323)
Výrobce:
SKU:
6955578036620

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz