Deerma F300R zvlhčovač vzduchu 2.5l

Deerma F300R zvlhčovač vzduchu 2.5l, červený (F300R)

Deerma F300R zvlhčovač vzduchu 2.5l, červený (F300R) od předního výrobce Deerma , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Deerma F300R zvlhčovač vzduchu 2.5l, červený (F300R) ve výhodné slevě 1179 Kč

1179 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Deerma F300R zvlhčovač vzduchu 2.5l, červený (F300R). Zvlhčovač vzduchu Deerma F300R vám umožní postarat se o optimální úroveň vlhkosti vzduchu v domácnosti, a tím i o vaše zdraví. Zvlhčovač generuje vodní páru, jejíž objem je možné volně nastavit speciálním knoflíkem. Tryska s rozšířeným výstupem se otáčí o 360 ° - vy rozhodnete, jak bude umístěna. Doplnění vody v nádrži je velmi rychlé a jednoduché. Malé rozměry zařízení umožňují jeho použití téměř kdekoliv.

Postarejte se o optimální zvlhčování vzduchu ve svém okolí

Nedostatečně zvlhčený vzduch vysušuje pokožku a nepříznivě ovlivňuje naše zdraví. Ne vždy však máme vhodné podmínky pro používání velkých zvlhčovačů. Zařízení Deerma poutá pozornost intenzivní barvou a moderním designem. Díky malým rozměrům ho využijete kdekoli - nejen doma, ale například i v práci. Nezabere příliš mnoho místa na vašem stole a zajistí vám optimální vlhkost vzduchu na dlouhou dobu.

Hydratační pára s nastavitelným objemem

Díky promyšlené konstrukci dokáže zvlhčovač vytvářet velkoobjemovou, širokospektrální vodní páru. Díky tomu rovnoměrně zvlhčí celou místnost, aniž se vlhkost usadila na nábytku. Chcete přizpůsobit provoz zařízení svým potřebám nebo okolním podmínkám? Knoflík zvlhčovače umožňuje volně nastavit hlasitost generované páry.

Vodu do nádrže můžete snadno doplnit

Doplnění vody do nádrže je mimořádně jednoduché a rychlé. Zařízení není nutné zvedat, přesouvat ani rozebírat. Stačí složit jeho horní kryt. Speciální indikátor vám navíc umožní vyhnout se překročení maximální hladiny vody. S objemem 2,5 litru nemusíte nádrž doplňovat příliš často.

Rotační tryska - ještě více možností

Vy rozhodnete, jakým směrem bude zvlhčovač vzduchu rozprašovat páru. Tryska zařízení se otáčí o 360 ° - stačí ji otočit. Díky tomu zajistíte nejen optimální podmínky v místnosti, ale také zabráníte usazování vlhkosti na stěnách, nábytku nebo elektrických zařízeních. Výstup páry byl dodatečně rozšířen, aby bylo zaručeno ještě lepší zvlhčování vzduchu.

Užijte si nádhernou vůni v celé místnosti

Nádrž na vodu je vyrobena z odolného PP materiálu, který je odolný vůči korozi a vysokým teplotám. Výsledkem je, že zvlhčovač vzduchu Deerma F300R nejen překvapuje svou trvanlivostí, ale nabízí vám i další příležitosti! Klidně můžete do vody přidat své oblíbené vonné oleje, ovoce a dokonce i květiny.

Moderní řešení pro větší bezpečnost

Deerma dbá také na bezpečnost používání. Zařízení přesně detekuje hladinu vody v nádrži a když je příliš nízká, automaticky se vypne. Díky tomu bylo minimalizováno riziko poškození zařízení. Pokud zapomenete vypnout zvlhčovač, už si nemusíte dělat starosti - Deerma F300R se o vše postará za vás.

Promyšlený design

Zařízení bylo navrženo tak, aby se pohodlně používalo a snadno udržovalo. Gumové protiskluzové podložky umožňují umístit zvlhčovač do stabilní polohy na jakýkoliv povrch. Čištění nádrže na vodu pro vás nebude žádný problém - průměr až 200 mm to výrazně usnadňuje.

Parametry:

• Výrobce: Deerma
• Napětí: 220-240V
• Frekvence: 50-60 Hz
• Výkon: 25 W
• Objem: 2,5 l
• Rozměry: 200 x 200 x 224 mm

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Deerma F300R zvlhčovač vzduchu 2.5l, červený (F300R)
Výrobce:
SKU:
6955578037702

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz