Blitzwolf BW-SHP6 Pro Smart iinteligentní zásuvka

Blitzwolf BW-SHP6 Pro Smart iinteligentní zásuvka, bíla (BW-SHP6 Pro)

Blitzwolf BW-SHP6 Pro Smart iinteligentní zásuvka, bíla (BW-SHP6 Pro) od spolehlivého výrobce Blitzwolf je pro vás pro vás právě dnes v akci. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Blitzwolf BW-SHP6 Pro Smart iinteligentní zásuvka, bíla (BW-SHP6 Pro) nyní za 589 Kč

589 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Blitzwolf BW-SHP6 Pro Smart iinteligentní zásuvka, bíla (BW-SHP6 Pro). Odjeli jste z domu a nejste si jisti, zda jste vypnuli žehličku? S tímto vám pomůže inteligentní zásuvka od Blitzwolf. Zásuvka vám umožní prostřednictvím aplikace ovládat osvětlení nebo jiné domácí zařízení. Můžete ji ovládat telefonem přes WiFi nebo pomocí hlasových asistentů.

Hlasoví asistenti

Inteligentní adaptér od Blitzwolf promění obyčejnou zásuvku na inteligentní a umožní vám dálkově ovládat zařízení, která jsou k ní připojeny, nastavit časovač nebo sledovat spotřebu energie. Díky hlasovým asistentem stačí k zapnutí nebo vypnutí zařízení připojeného k adaptéru vyslovit příkaz. Funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google a má množství bezpečnostních funkcí.

Inteligentní časovač

Zásuvka má prostřednictvím aplikace funkci časovače, díky které se můžete rozhodnout, kdy se mají zařízení spustit nebo vypnout. Je to skvělý způsob, jak ušetřit elektrickou energii, a také perfektně přizpůsobit svůj domov svému životnímu stylu.

Dálkové ovládání

Inteligentní zásuvka umožňuje dálkově ovládat vaše zařízení, která jsou k ní připojeny. Můžete je zapnout a vypnout na dálku a naplánovat si, kdy je zapnete nebo vypnete. Díky tomu se nemusíte obávat, že jste při odchodu z domu zapomněli zhasnout světlo nebo žehličku vypnout.

Bezpečné používání

Adaptér má množství ochrany proti přepětí a přetížení, jakož i proti přehřátí, takže si se zařízeními zapojenými do zásuvky nemusíte dělat starosti.

Monitorování spotřeby energie

Díky funkci sledování spotřeby energie můžete v jakékoliv situaci zkontrolovat, kolik energie spotřebují jednotlivé spotřebiče ve vaší domácnosti.

Parametry:

• 2,4 GHz frekvence Wi-Fi
• Typ zásuvky: EU
• Vstup: 220V-240V 50 / 60Hz
• Maximální výkon: 3450 W
• Certifikáty: CE, RoHS
• Materiál: V0 protipožární materiál
• Hmotnost: 59 g
• Rozměry: 44 x 44 x 70 mm
• Pracovní teplota: -20 ~ 45 ℃

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Blitzwolf BW-SHP6 Pro Smart iinteligentní zásuvka, bíla (BW-SHP6 Pro)
Výrobce:
SKU:
5907489603676

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz