Baseus Planet 3in1 bezdrátová nabíječka pre Smartphone / AirPods / Apple Watch

Baseus Planet 3in1 bezdrátová nabíječka pre Smartphone / AirPods / Apple Watch, bílá (WXPL-B02)

Baseus Planet 3in1 bezdrátová nabíječka pre Smartphone / AirPods / Apple Watch, bílá (WXPL-B02) od značky s dlouholetou tradicí Baseus , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Baseus Planet 3in1 bezdrátová nabíječka pre Smartphone / AirPods / Apple Watch, bílá (WXPL-B02) právě teď za cenu 1069 Kč

1069 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Baseus Planet 3in1 bezdrátová nabíječka pre Smartphone / AirPods / Apple Watch, bílá (WXPL-B02). Bezdrátová nabíječka je navržena pro rychlé nabíjení telefonů a zařízení, které podporují bezdrátové nabíjení Qi. Můžete nabíjet až 2 zařízení se stejnou účinností současně. Mohou to být například hodinky se sluchátky nebo hodinky s telefonem. Nabíječka inteligentně reguluje výstupní napětí, může udržovat výkon na vysoké úrovni bez rizika poškození nabíjeného zařízení. Nabíječka se nezahřívá a není náchylná na zkraty. Splňuje všechny bezpečnostní normy, rychle se ochlazuje.

Nabíječka je vyrobena z čistých měděných cívek, které zlepšují špičkový výkon o 50%. Má regulaci konstantního napětí zmírňující rušení signálu 5G. Část nabíječky, která nabíjí baterii hodinek je možné z nabíječky vyjmout a použít ji samostatně.

Rychlé nabíjení

Rychlé nabíjení se týká zařízení s výstupním výkonem 10W, 7,5W, 5W, 2,5W. Nabíjení hodinek je možné ve třech různých polohách - pro stabilní polohu a dobré spojení. Nabíjení je možné i přes ochranné kryty.

Parametry:

• Kompatibilita: zařízení podporující technologii rychlého nabíjení Qi
• Materiál: PC + TPU + silikon
• Vstup: USB typu C
• Vstupní proud: DC 9V / 2A 12V / 2A Max.
• Hmotnost: 172 gramů.

Na krytu je umístěna LED dioda, která informuje o stavu zařízení:
- Stále svítící kontrolka označuje pohotovostní stav
- Rytmicky blikající modré světlo označuje nabíjení
- Rychle blikající světlo označuje chybu nabíjení

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Baseus Planet 3in1 bezdrátová nabíječka pre Smartphone / AirPods / Apple Watch, bílá (WXPL-B02)
Výrobce:
SKU:
6953156224346

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našich stránkách Baterie-Mobil.cz nabízíme originální baterie s vysokou kapacitou pro širokou škálu mobilů. Kromě toho u nás naleznete levné i značkové příslušenství a další doplňky k mobilním telefonům. Ušetřete čas i peníze nákupem online na Baterie-Mobil.cz. Možnost vrácení zboží je u nás samozřejmostí.
Vybírejte z nabídky
7089
produktů
70
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Baterie-Mobil.cz